Hakkımızda

Hakkımızda

Talia Otel Sapanca

Talia Sapanca Hotel & Spa 4000 m2 alan üzerine kurulmus olup 2009 tarihinde açılmıstır. Istanbul’a 120 km, Sakarya’ya 18 km,Sapanca gölüne 1 km uzaklıktadır.

Talia Sapanca Hotel&Spa genis ve dogal bahçesi,essiz doga manzarası ile sizlere huzurlu bir tatil Sunmaktadır.

Otelimiz Butik Otel konseptinde dizayn edilmis olup sıcak mimarisi ,modern konforu ve sakin bir tatili sizlere yasatmaktadır.

Talia Spa son derece sakin ve rahatlatıcı ortamda bedeninizi ve zihninizi canlandırarak, vücudunuzdaki tüm gerilim ve negatif enerjiden sizi arındırıyor. Tertemiz dogası,muhtesem göl havzası ve çam ormanları;sizi sehir hayatının karmasık ve stresli ortamından uzaklastırıyor.

Genis ve yesil bir bahçeye sahip olan havuzumuz,yaz aylarında bol oksijenli dogasıyla size günesin ve doganın güzelliklerini yasatıyor.ayrıca çocuk eglence alanları ile çocuklu aileler için rahat ve huzurlu bir tatil sunuyor.

Kurumsal is yasamının özelligi,egitimli ve kalifiye personelin üst düzeyde konsantrasyonu ve verimliligidir.Talia Hotel toplantı salonlarında yapılan egitim seminerlerinde sehirden uzak bir ortamda verilen huzurlu ve sakin hizmet ile organizasyonların verimliligini artırmaktadır.Bu organizasyonlar için tüm toplantı ekipmanları saglanmaktadır.

Özel Dizayn edilmis genis odaları ile evinizdeki sıcaklıgı ve rahatlıgı yasayabileceginiz tatil sizleri bekliyor.

Sapanca gölünün essiz klimatik havası, bölgeyi farklı kılan nem ve oksijeni, daganın farklı tonlarındaki yesilligi ve bölgeye yapılacak günlük geziler, otelimizin konumu ve önemini ön plana çıkarıyor.

Talia Sapanca Hotel & Spa Kartepe kayak merkezine sadece 20 dk mesafede olmasının avantajıyla,kıs aylarında kayak tatili için gelen misafirlerimize hizmet vermektedir.Kocaeli ve sapanca çevresinin en yüksek tepesi olan Kartepe 1150 metre ile 1640 metre rakımlarındadır.Yükselen Popüleritesi ve tercih oranı ile türkiyenin sayılı kayak merkezlerindendir.